włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH, INTENSYWNYCH PAKIETÓW REHABILITACYJNYCH!

Fundacja „Potrafię Pomóc” rusza z bezpłatnymi pakietami rehabilitacyjnymi dla osób z niepełnosprawnościami z 15 powiatów Dolnego Śląska. To szansa na większą samodzielność!

Kilkanaście rodzajów terapii

Integracja sensoryczna, logopedia, optometria, czyli terapia widzenia czy zajęcia w Sali Doświadczania Świata. To tylko kilka z kilkunastu terapii, z jakich korzystać będą mogli mieszkańcy Dolnego Śląska w ramach bezpłatnych pakietów rehabilitacyjnych. Zajęcia zostaną dobrane indywidualnie do potrzeb konkretnego uczestnika. Będą trwały od tygodnia do dwóch, od poniedziałku do piątku, w blokach: od rana do godzin popołudniowych.

Dostęp do wyspecjalizowanej kadry specjalistów

Dla uczestników terapii – osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności – to szansa na intensywną rehabilitację, ale też pomoc psychologiczną czy prawną. Zajęcia odbywać się będą w otwartym niedawno przez Fundację we Wrocławiu Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego.

Kto może skorzystać z sesji terapeutycznych

Sesje terapeutyczne organizowane będą w ramach współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych projektu „Interdyscyplinarna pomoc dla samodzielności”.
Mogą w nim uczestniczyć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności/stopniu niepełnosprawności z powiatów: jaworskiego, legnickiego, Legnicy, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego i Wrocławia.

Zgłoś się do programu!

Rekrutacja prowadzona będzie aż do wyczerpania miejsc.
Wszystkie informacje i dokumenty rekrutacyjne znaleźć można na stronie www.potrafiepomoc.org.pl/interdyscyplinarna-pomoc-dla-samodzielnosci/ .

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram