włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Kornalia Marczak

mgr Kornelia Marczak

specjalizacja

terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Biografia

Od ponad 6 lat pracuje z dziećmi ze spektrum autyzmu. Ostanie lata pracy poświęciła na poszerzanie wiedzy i doświadczeń z dziedziny Integracji Sensorycznej, która ma znaczący wpływ w terapii z dziećmi ze spektrum autyzmu. Ogromnym uzupełnieniem jest dla niej poznana Metoda dr Svetlany Masgutovej MNRI.

Posiada uprawnienia do przeprowadzenia diagnoz narzędziem: KORP, Profil Psychoedukacyjny PER-P, Profil Psychoedukacyjny PEPR-3. W  2017 roku zaproszona przez dr Ewę Pisula do współpracy, była członkiem grupy badawczej przygotowującej normalizacje  Profilu Psychoedukacyjnego PEPR-3.

Ukończyła kursy: Terapii Integracji Sensorycznej I i II stopnia, Integracji Bilateralnej,GPS, PECS, AAC, Metoda R.R.W.Sherborne, MNRI.

Jest osobą, która nie boi się wyzwań, a wyznaczone cele konsekwentnie realizuje. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Jej atutem jest dyspozycyjność, ogromna chęć niesienia pomocy i pogoda ducha. W pracy z dzieckiem najważniejsze dla niej jest zbudowanie relacji, opartej na poczuciu bezpieczeństwa, zrozumieniu i zaufaniu. Jej największą radością w pracy pedagogiczno-terapeutycznej jest uśmiech na twarzy każdego dziecka. Ogromną satysfakcję daje jej obserwowanie sukcesów dzieci oraz wspieranie ich w rozwoju w przedszkolu i w domu.

Prywatnie lubi odpoczynek zarówno w domu jak i na łonie natury, czerpie siłę i radość z przebywania z najbliższymi. Jest pasjonatką małych i dużych podróży, także tych kulinarnych. Nigdy nie odmówi dobrego filmu, koncertu, kawy i lodów.

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram