włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw żółty kolor tekstu na czarnym tlelogo żółte

Szkolenia z firmą Progettiamo Antonomia Polonia z doboru sprzętów ortopedycznych dla pacjentów i terapeutów Centrum

Data publikacji wpisu: 6 października 2022

Z inicjatywy dr Dominiki Zawadzkiej, naszej koordynator ds. terapeutycznych w Centrum, w ubiegły piątek gościliśmy przedstawicieli firmy Progettiamo Antonomia Polonia. Ideą spotkania było przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń i prezentacja szerokiej oferty innowacyjnych sprzętów ortopedycznych, często jeszcze nieznanych na rynku polskim.

Marka Progettiamo Antonomia Polonia – to firma tworząca zaopatrzenie ortopedyczne, głównie dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową i sprzężoną. Firma skupia swoje działania wokół stałego rozwoju i szukania innowacyjnych rozwiązań, czerpiąc inspirację od najmłodszych użytkowników sprzętu, ich rodzin i opiekunów, których nie zabrakło podczas szkoleń.

Kilka słów o przebiegu szkoleń

  • Warsztaty były zorganizowane dla pacjentów i naszych terapeutów Centrum;
  • Nasi terapeuci mogli poznać i pogłębić wiedzę na temat odpowiedniego doboru sprzętu dla naszych pacjentów;
  • Szkolenia okazały się również inspirującym przykładem integracji środowiska pacjencko-terapeutycznego;
  • Prowadzący – świetni profesjonaliści, merytoryka na najwyższym poziomie i lata doświadczenia w branży! Z tego też miejsca bardzo dziękujemy prowadzącym, w szczególności p. Leonardo John za potężną dawkę rzetelnej i fachowej wiedzy! 

Partnerstwo i współpraca
Cieszymy się podwójnie, bo firma już dłuższy czas temu zawitała do grona naszych Partnerów, stanowiąc nieocenione ciało doradcze, ale też będąc przykładem Partnera o tożsamych celach i wartościach, jakie nam przyświecają. Inspiracją właścicieli do założenia firmy była prywatna historia – synek chory na SMA każdego dnia motywuje rodziców do działania! Podobnie jak historia naszej Fundacji i Centrum, w której to kilka rodzin, w tym nasz Prezes walczący o lepsze jutro dla syna z niepełnosprawnością, postanowiło krok po kroku działać na rzecz poprawy codzienności i jakości życia swoich dzieci A możliwość spotkania się w naszych Centrum jest najlepszym dowodem, że im się to świetnie udaje.

O prowadzących

Tomasz Brygoła - mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem, projektuje i wykonuje wyroby medyczne na miarę; szkolił się w zagranicznych ośrodkach, specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu dzieci z chorobami nerwowo-mięśniowymi, MPD i innymi. Tata Antka z SMA1, Alberta i Ady.

Leonardo John - specjalista zaopatrzenia ortopedycznego z Włoch. Od wielu lat zajmuje się szkoleniem kadry medycznej w zakresie doboru i konfiguracji wózków wraz z wyposażeniem dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej współpracując z m.in.: producentami Sunrise Medical, Etac, Meyra, Invacare, Pride Mobility, Wimed, Therafin, Ki Mobility, Dietz-Power.

www: www.progettiamoautonomia.pl
e-mail: info@progettiamoautonomia.pl

Centrum
Diagnostyczno-Terapeutyczne
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram