włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw żółty kolor tekstu na czarnym tlelogo żółte

Beata Jędrzejczyk - Góral

dr n. med. Beata Jędrzejczyk - Góral

specjalizacja

pediatra, neurolog dziecięcy

Biografia

Specjalista neurologii dziecięcej z prawie 30-letnim doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii dziecięcej, epileptologii, pediatrii metabolicznej, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kursach krajowych i zagranicznych.

Szczególnie zainteresowana problematyką leczenia padaczek lekoopornych, neurologią noworodka i niemowlęcia, diagnostyką zaburzeń napadowych i metabolicznych. Opisuje od ponad 20 lat EEG w czuwaniu i we śnie u noworodków, dzieci i dorosłych. W codziennej praktyce wykonuje USG przezciemieniowe u noworodków i niemowląt. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizację z pediatrii uzyskała w 1993 roku, z neurologii dziecięcej - w 1997 roku. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2000 roku. W 2004 roku zdobyła certyfikat z zakresu elektroencefalografii EEG – nadawany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej, a 2017 roku - z epileptologii przez Polskie Towarzystwo Epileptologii. Członek Polskiego Towarzystwa Epileptologii, Europejskiego Towarzystwa Epileptologii, Polskiego Towarzystwa Epileptologii. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych – certyfikat GCP.

 

Kontakt

Centrum
Diagnostyczno-Terapeutyczne
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram