włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw żółty kolor tekstu na czarnym tlelogo żółte

Katarzyna Markilewicz

mgr Katarzyna Markilewicz

specjalizacja

terapeuta integracji sensorycznej

Biografia

Pedagog specjalny, pedagog-diagnosta, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta sensomotorycznej terapii widzenia, terapeuta ręki, psychomotoryk empowermentu, trener kompetencji kluczowych, terapeuta metody Tomatisa. 

Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki, specjalność: edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu integracji sensorycznej i psychomotoryki oraz drugie z obszaru edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, zdobywa nową wiedzę i umiejętności, które wykorzystuje w codziennej pracy.

Specjalizuje się w diagnostyce rozwoju dziecka. Interesują ją poszczególne etapy rozwojowe i znalezienie przyczyn, które ten rozwój utrudniają. Szuka potencjału dziecka, jego mocnych stron i na tej podstawie buduje plan terapii. W pracy terapeutycznej łączy przede wszystkim wzrok, słuch i ruch, na co dzień praktykując metody z zakresu: terapii widzenia, terapii integracji sensorycznej, psychomotoryki empowermentu oraz terapii ręki.

W pracy z dzieckiem szczególną uwagę zwraca na odpowiednią atmosferę zapewniającą poczucie bezpieczeństwa, dającą podłoże do współpracy opartej na zaufaniu.  Dzięki temu dziecko w gabinecie poprzez zabawę kształtuje i nabywa nowe umiejętności.

W wolnych chwilach zajmuje się rękodzielnictwem, chodzi na górskie wycieczki.

 

Kontakt

Centrum
Diagnostyczno-Terapeutyczne
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram