włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Anna Brzezińska

mgr Anna Brzezińska

specjalizacja

Terapeuta integracji sensorycznej

Biografia

Od wielu lat pracuje z dziećmi oraz zajmuje się rehabilitacją. To właśnie  najmłodsi pacjenci sprawiają ,że praca jest dla niej przyjemnością i pasją. Od wielu lat prowadzi terapię niemowląt, dzieci z różnego rodzaju dysfunkcjami. 

 W 2009 roku została certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath dla dzieci, który odbyła pod instruktażem Zofii Szwiling. Przeszła trzy etapowe szkolenie z kombinezonów ‘’kosmicznych’’ (orteza rehabilitacyjna typu DUNAG 01) w które upina dzieci. W styczniu 2011r. ukończyła pozytywnie kurs Kinesiology Taping u K-Active Senior Insructor – Tomasza Senderka. W marcu 2011r. poszerzyła wiedzę z zakresu Kinesiotapingu na kursie Kinesiology Taping w dziedzinie pediatrii.

Wielokrotnie była uczestnikiem konferencji, warsztatów i szkoleń dotyczących najmłodszych. W roku 2008 ukończyła studia magisterskie z wynikiem bardzo dobrym na Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia.

Tytuł magistra uzyskała na podstawie egzaminu końcowego oraz obrony pracy magisterskiej pt. ‘” Ocena funkcjonalna dzieci z zespołem Downa powyżej pierwszego roku życia’’. Poprzedzone studiami licencjackimi na tym samym kierunku, ukończyła na Akademii Medycznej we Wrocławiu, w 2006 roku.

Dodatkowo w 2019 roku rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku : Integracja sesnomotoryczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju

Prywatnie: najważniejszym doświadczeniem w jej życiu jest bycie mamą. W 2017 roku została mamą chłopczyka - Alka. Jak sama mawia: to dzięki niemu , jeszcze bardziej mogę zrozumieć sposób w jaki dzieci postrzegają otoczenie. 

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram