włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Donata Szalbierz

mgr Donata Szalbierz

specjalizacja

psycholog dziecięcy, neuropsycholog

Biografia

Jestem  psychologiem z wykształcenia i pasji. W pracy z dziećmi poszukuję związku pomiędzy kondycją ich układu nerwowego, zachowaniem oraz znaczeniem tego zachowania, które buduje się w relacji z innymi i własnymi pragnieniami.

Bazę do rozumienia różnych procesów zachodzących w życiu psychicznym człowieka zbierałam poprzez ukończenie podyplomowych studiów w zakresie psychologii klinicznej (GUMED) oraz seksuologii (UAM),a także aktualnego, dalszego kształcenia w zakresie: specjalizacji z psychologii klinicznej w subdyscyplinie neuropsychologii (Katedra Psychiatrii UMed), nabywania uprawnień do diagnozy i terapii neuropsychologicznej (UMCS) oraz szkolenia w psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży (PTPP). Zostałam także przeszkolona w stosowaniu 4-Cyfrowego Kwestionariusza Waszyngtońskiego w diagnostyce FASD.

Doświadczenie w diagnozowaniu zdobywałam na gruncie rehabilitacji  i psychiatrii dziecięcej oraz ośrodków pomocy rodzinom zastępczym. W Centrum zajmuję się  głównie diagnostyką dzieci (w  tym także dzieci małych, tj. do 3-go roku życia)  z zaburzeniami neurorozwojowymi występującymi jako izolowane, bądź towarzyszące innym chorobom podstawowym, celem ustalenia dalszych form terapii.

W kontakcie z dziećmi doceniam ich spontaniczność, chęć do dzielenia się swoim światem w zabawie oraz pęd do rozwoju.

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram