włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw żółty kolor tekstu na czarnym tlelogo żółte

Ewa Lee

Ewa Battek

specjalizacja

psycholog dzieci i młodzieży, psychodietetyk, trenerka Treningu Umiejętności Społecznych

Biografia

Ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest absolwentką kursu psychoterapii oraz członkiem nadzwyczajnym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a także certyfikowanym trenerem oraz trenerką Treningu Umiejętności Społecznych. Kompetencje specjalisty stale poszerza, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku psychologa w Zespole Szkół Integracyjnych nr 6, podczas praktyk w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Fundacji Promyk Słońca, a także w ramach licznych wolontariatów m.in. w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siechnicach. Udzielała również konsultacji psychologicznych małym pacjentom i ich rodzicom we wrocławskim Instytutucie Psychodietetyki.

Na co dzień pracuje w Autorskim Liceum XXI wieku Navigo, a także współpracuje z Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, gdzie prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży oraz konsultacje i warsztaty umiejętności rodzicielskich. Ponadto organizuje autorskie szkolenia dla nauczycieli we współpracy z Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Strefą Potencjału.

Na swoim koncie ma również udział w projekcie badawczym, w ramach którego prowadziła psychodiagnostykę funkcji poznawczych dzieci z rozpoznaniem Zespołu diGeorge’a oraz Zespołu Pradera-Willi’ego. W 2017 roku czynnie uczestniczyła w II edycji wrocławskiego spotkania dla rodzin i dzieci z Zespołem Pradera-Willi’ego pt. „Problemy i trudności poza głodem – wsparcie dla całej rodziny”. Od 2015 roku zaangażowana w działalność na rzecz rozwijania umiejętności twórczego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów w ramach fundacji Odyssey of the Mind Polska.

Prywatnie jest miłośniczką podróży dalekich i bliskich. Wolne chwilę najchętniej spędza na wycieczkach, odkrywając kolejne nieznane miejsce, wędrując po górach lub spacerując wzdłuż nadmorskich plaż. W domowym zaciszu kontynuuje poznawanie świata, czytając ulubioną literaturę.

Centrum
Diagnostyczno-Terapeutyczne
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram