włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Bartosz Sikorski

mgr Bartosz Sikorski

specjalizacja

osteopata

Biografia

Absolwent AWF we Wrocławiu Wydziału Fizjoterapii. Entuzjasta i zwolennik organizacji nauczania Osteopatii w ramach studiów  Uniwersyteckich Akademii Medycznej. Uzyskał tytuł Dyplomowanego Osteopaty w ramach 5-letniego szkolenia podyplomowego (1500 godzin dydaktycznych teoretycznych i praktycznych) w renomowanej, prywatnej, belgijskiej szkoły osteopatii Sutherland College of Osteopathic Medicine.

Stale podnosi i aktualizuje swoją wiedzę na licznych szkoleniach podyplomowych w Polsce i zagranicą.

Jest wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon w zakresie technik bezpośrednich, semiotyki medycznej i funkcjonalnej układu ruchu.

Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu manualnym ostrego i przewlekłego bólu, urazów sportowych, a także zaburzeń funkcjonalnych dorosłych i dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się najmłodsi pacjenci i szeroko pojęta terapia manualna ze szczególnym uwzględnieniem koncepcji osteopatycznego leczenia funkcjonalnych zaburzeń, o pochodzeniu okołoporodowym w tym wisceralnych tj. wzdęcia, zaburzenia wypróżniania, zaburzeń snu, uciążliwych ulewań, asymetrii ułożeniowych, ale także zaburzeń o podłożu stawowo-mięśniowo-powięziowym.

Współtwórca i członek Zarządu I-wszej kadencji Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska w latach 2010-2014. Organizacji, która w kluczowy sposób przyczyniła się do uregulowania prawnego zawodu fizjoterapeuty w postaci ustawy po blisko 30 latach nieudanych prób.

Aktualnie członek zarządu Towarzystwa Osteopatów Polskich, jedynej polskiej organizacji zrzeszającej Dyplomowanych Osteopatów akredytowanej przy Parlamencie Europejskim.

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram