włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Adam Matejek

mgr Adam Matejek

specjalizacja

psycholog

Biografia

Pan Adam jest absolwentem psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym
SWPS we Wrocławiu. Ukończył także z wysokimi wynikami podyplomowe studia przygotowania
pedagogicznego. Swoje specjalistyczne kompetencje poszerza uczestnicząc w licznych kursach,
szkoleniach i konferencjach.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Pan Adam zdobywał w pracy z klientami o różnych stopniach niepełnosprawności w Stowarzyszeniu OSTOJA. Zajmował się przygotowywaniem klientów do wejścia na otwarty rynek pracy i wspieraniem ich samodzielności, która to jest kluczową cechą dla polepszenia jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Klientami były osoby zarówno z niepełnosprawnościami intelektualnymi jak i fizycznymi, a także ich rodzice oraz opiekunowie.

W toku poszerzania swojego doświadczenia Pan Adam pracował również z osobami o zróżnicowanym natężeniu zaburzeń psychicznych czy rozwojowych, często także sprzężonych z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Odbywał także praktyki w prywatnych przedszkolach na terenie Wrocławia.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał także przez uczestnictwo w grantach i badaniach oraz aktywnym uczestnictwie w konferencjach naukowych w całej Polsce. Jednym z największych projektów w jakich uczestniczył był grant dotyczący Męskości i Kobiecości zawartych w notatkach samobójczych.

Od strony badawczej Pan Adam interesuje się nie tylko szeroko rozumianą niepełnosprawnością, lecz także trudnym tematem samobójstw, seksualności oraz wykorzystania technologii w procesie terapeutycznym dzieci i młodzieży.

Współtworzył również warsztaty metodą Design Thinking, które odbywały się we Wrocławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Obecnie zbiera wszelkie możliwe doświadczenia przygotowując się do rozpoczęcia 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym by wnosić do życia swoich klientów nie tylko większą samodzielność i nowe sposoby radzenia sobie, ale przede wszystkim nadzieję na lepsze jutro.

Prywatnie Pan Adam interesuje się motoryzacją, e-sportem, grafiką oraz podróżami, które jak sam twierdzi dodają kolorytu rzeczywistości.

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram