włącz wersję strony dla czytników ekranów - pamiętaj poruszaj się po nagłówkach h1, h2
Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt
Czcionka
Przywróć oryginalny rozmiar tekstuzwiększ rozmiar tekstu
Kontrast
przywróć oryginalny kolor tekstu i tłaustaw czarny kolor tekstu na szarym tleustaw biały kolor tekstu na czarnym tleustaw żółty kolor tekstu na czarnym tleustaw czarny kolor tekstu na żółtym tle

Ewa Battek

Ewa Battek

specjalizacja

psycholog dzieci i młodzieży, psychodietetyk, trenerka Treningu Umiejętności Społecznych

Biografia

Ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest absolwentką kursu psychoterapii oraz członkiem nadzwyczajnym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a także certyfikowanym trenerem oraz trenerką Treningu Umiejętności Społecznych. Kompetencje specjalisty stale poszerza, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Fundacji Promyk Słońca, a także w ramach licznych wolontariatów m.in. w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Siechnicach. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Integracyjnych, a także współpracuje z Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, gdzie prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży, a także konsultacje i warsztaty umiejętności rodzicielskich. Na swoim koncie ma również udział w projekcie badawczym, w ramach którego prowadziła psychodiagnostykę funkcji poznawczych dzieci z rozpoznaniem Zespołu diGeorge’a oraz Zespołu Pradera-Willi’ego. W 2017 roku czynnie uczestniczyła w II edycji wrocławskiego spotkania dla rodzin i dzieci z Zespołem Pradera-Willi’ego pt. „Problemy i trudności poza głodem – wsparcie dla całej rodziny”.
Od 2015 roku zaangażowana w działalność na rzecz rozwijania umiejętności twórczego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów w ramach fundacji Odyssey of the Mind Polska.

Prywatnie jest miłośniczką podróży dalekich i bliskich. Wolne chwilę najchętniej spędza na wycieczkach, odkrywając kolejne nieznane miejsce, wędrując po górach lub spacerując wzdłuż nadmorskich plaż. W domowym zaciszu kontynuuje poznawanie świata, czytając ulubioną literaturę.

Centrum 
Diagnostyczno-Terapeutyczne 
Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego

ul.Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
rejestracja@potrafiepomoc.org.pl
+48 721 727 777

Inspektor Ochrony Danych:
Konrad Cioczek
adres e-mail: odo@potrafiepomoc.org.pl

Media społecznościowe

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Chorób Rzadkich 2020 © All rights reserved
Realizacja Strony – dariusz.tryniecki@gmail.com

Cookies - zasady używania

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram